Minimum orderbedrag is € 15,00 exclusief btw
Prijzen zijn exclusief btw
Gratis verzending vanaf € 75 exclusief btw in Nederland
Voor 14.00 uur besteld, levering ca. 1 à 2 werkdagen**

Abzehk

Abzehk Ultra Hold Hair Gel 300ml

€5,95
A2121
Op voorraad (20)

Productomschrijving

Abzehk Ultra Hold Hair Gel, 300ml 

Abzehk Ultra Hold Hair Gel is een fantastisch stylingproduct dat speciaal is ontworpen om jouw kapsel de hele dag perfect in model te houden.
Of je nu gaat voor een strakke look of juist een warrige, nonchalante stijl, met deze gel blijft je haar moeiteloos in de gewenste vorm zitten.

Deze gel heeft een extreem sterke hold die niet alleen geschikt is voor kort haar, maar ook voor langere lokken.
Het is gemakkelijk aan te brengen en droogt snel op zonder residu achter te laten.
Bovendien is deze gel verrijkt met hoogwaardige ingrediënten.

Een ander groot voordeel van Abzehk Ultra Hold Hair Gel is dat het niet plakkerig aanvoelt en geen vettige resten achterlaat op je haar.
Het is ook gemakkelijk uit te spoelen met water, waardoor je haar weer helemaal schoon en fris aanvoelt.

Deze haar gel is perfect voor mensen die op zoek zijn naar een product dat niet alleen hun haar in model houdt, maar het ook beschermt en verzorgt.
Het is geschikt voor dagelijks gebruik en kan worden aangebracht op zowel nat als droog haar.
Of je nu gaat voor een gladde, strakke look of juist een natuurlijke, nonchalante stijl, Abzehk Ultra Hold Hair Gel is de perfecte keuze voor jouw haar.

Koop veilig en vertrouwd bij: www.kappersartikelen.eu

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »